Bonjour czy dzień dobry? To nic trudnego , gdy dwujęzyczność ma się od małego!

Polonijny Dzień Dwujęzyczności w Soignies świętowaliśmy wspólnie z Dobra Szkoła Nowy Jork, z jesiennym pejzażem w tle…

Gościnnie występujące : Pani Jesień (Wioletta Falba) oraz wróżka Jolanta z Teatrzyku Kukiełkowego Złoty Jeż (Jolanta Miklaszewska) wspaniale animowały spotkanie z uczniami naszej szkoły. Przepiękne, barwne rekwizyty, piosenki, wierszyki, turnieje i zabawy taneczne sprawiły, że uradowane dzieci chciały pozostaċ w szkole jak najdłużej! Tylu atrakcji, upominków, głośnej muzyki nie było u nas już dawno! 🤩🥳🙋‍♂️🙋‍♀️
 

I właśnie tak należy świętować ten wyjątkowy dzień w roku- szkolne święto języka polskiego!

Przepięknie dziękujemy niezastąpionej animatorce zabaw dziecięcych, pani Wioletta Falba za wspaniale przygotowany występ dla naszych dzieci! Za ogromne zaangażowanie i wielkie serce! Serdeczne ukłony również dla pani Jolanty Miklaszewskiej za interesujący teatrzyk kukiełkowy przeplatany warsztatami teatralnymi i bajkami. Taki duet- moc zabawy i radości!
Do wspólnej szkolej zabawy dołączyła prezes Polska Macierz Szkolna w Belgii, pani Barbara Wojda. Dziękujemy pięknie!!!
Merci i dziękuję zawsze jest w modzie, gdy dwujęzycznośċ mamy na co dzień! 🇵🇱🇫🇷